Väggpendyl 1700-talets slut

Väggpendyl 1700-talets slut
Väggpendyl 1700-talets slut
Väggpendyl 1700-talets slut
Väggpendyl 1700-talets slut

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1700-talets slut, förgylld, skuren dekor, höjd ca 80, pendel finns

Renoverad, kompletterad, urtavlan med färgsprickor, nyckel saknas

270981

2014-10-16