Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OSCARSSON, Bernhard (1894-1977): Interiör med spinnerska, Stockholm, signerad och daterad Oscarsson 1941, olja på duk, 46x55 cm
270985
2014-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här