Gustav Rudberg Självporträtt
Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
RUDBERG, Gustav (1915-2001): Förlaga: Självporträtt, signerad och daterad Gustav Rudberg 75, blyerts på papper, 46x38 cm, även självporträtt på baksidan, förlaga till grafikportfölj "Spanska bilder",
PROVENIENS: H.Bergstens Konstförlag AB, Hans Bergsten.
Oramad, hanteringsveck
270986
2014-10-20