Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
NORDBERG, Olle (1905-1986): Brudpar, signerad och daterad Olle Nordberg 58, olja på pannå, ca 32x21 cm
Glasad
271005
2014-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här