Skålfat silver

Skålfat silver
Skålfat silver
Skålfat silver
Skålfat silver
Skålfat silver
Skålfat silver
Skålfat silver
Skålfat silver

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅLFAT, sterlingsilver, Sheffield, tidigt 1800-tal, otydliga år och mästarstämplar, oval form, graverat vapen, höjd 4,5, längd 26 cm, vikt ca 263 g

Lagningar

271018

2014-10-18