Eva Bagge porträtt oljemålning
2014-10-21
271022
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BAGGE, Eva (1871-1964): Damporträtt, signerad Eva Bagge, olja på duk, ca 45x33 cm