Eva Bagge porträtt oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BAGGE, Eva (1871-1964): Damporträtt, signerad Eva Bagge, olja på duk, ca 45x33 cm

271022

2014-10-21