Albin Amelin arbetarporträtt

Albin Amelin arbetarporträtt
Albin Amelin arbetarporträtt
Albin Amelin arbetarporträtt
Albin Amelin arbetarporträtt

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AMELIN, Albin (1902-1975): Arbetarporträtt, signerad Amelin 53, olja på papper, ca 75x63 cm

Dedikation till "Olle!"

271031

2014-10-21