Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ORIENTMATTA, Peking, Kina, antik 1880-1910, ca 180x360 cm
Slitage ställvis hårt, fläckar, lagningar
271035
2014-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här