Skrivbord England
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PARTNERDESK, England, omkring 1800, George III, mahogny, läderklädd skiva, beslag i mässing, höjd 77, 167x120 cm
Lös låda, lösa delar, sprickor, fanérskador, sprickor, fanérlagningar, senare beslag, blekt fläckar,
271049
2014-10-16