Skrivbord England
Klubbat för:
11 000 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
PARTNERDESK, England, omkring 1800, George III, mahogny, läderklädd skiva, beslag i mässing, höjd 77, 167x120 cm
Kuntoraportti
Lös låda, lösa delar, sprickor, fanérskador, sprickor, fanérlagningar, senare beslag, blekt fläckar,
271049
Päivämäärä:
2014-10-16