Skrivbord England

Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England

Klubbat för:

11 000 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

PARTNERDESK, England, omkring 1800, George III, mahogny, läderklädd skiva, beslag i mässing, höjd 77, 167x120 cm

Kuntoraportti

Lös låda, lösa delar, sprickor, fanérskador, sprickor, fanérlagningar, senare beslag, blekt fläckar,

271049

Päivämäärä:

2014-10-16