Skrivbord England

Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PARTNERDESK, 3 dlr, England, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, läderklädd bordsskiva, beslag i mässing, höjd 77, 182x107 cm

Nycklar finns att avhämta vid Utlämningen. Delvis låst. Fläckar , smärre fanérskador och sprickor.

271050

2014-10-16