Reinold Ljunggren färglitografier

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (född 1920): ur portföljen "Träd", tre färglitografier, signerade och numrerade 8/150

271057

2014-10-19