Skulptur i brons

Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DEKORATIV SKULPTUR, 1800-talets slut, förgylld och patinerad brons, bordspendyl, krön i form av kvinna på häst, höjd 19 cm

271079

2014-10-16