Peter Dahl färglitografi
2014-10-22
271089
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Dansande par, signerad Peter Dahl, 335/375, färglitografi, ca 62x52 cm