Leksaksbilar 4 st 1950-1960-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

LEKSAKSBILAR, 4 st, 1950-60-tal, bestående av Opel Kapitän (Gama), VW bubbla i plast med fjärrstyrning, Lastbil "Dump truck", "Rocket" racerbil

Skador och funktioner ej prövade, 2 fabriksförpackningar medföljer

271092

2014-10-16