John Sjösvärd oljemålning

John Sjösvärd oljemålning
John Sjösvärd oljemålning
John Sjösvärd oljemålning
John Sjösvärd oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SJÖSVÄRD, John (1890-1958): Hästar, signerad och daterad John Sjösvärd 55, olja på pannå, 38x39 cm

271095

2014-10-19