Oljemålning England

Oljemålning England
Oljemålning England
Oljemålning England
Oljemålning England

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STONE, R (England, omkring 1900): Jockeys, olja på pannå, signerad R Stone, 15,5x32 cm

271101

2014-10-19