Fat och visitkortsfat silver
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FAT, VISITKORTSBRICKA, sterlingsilver, London, fatet på tre fötter, John Emes 1800, diameter 13 cm samt brickan med vågformat brätte, Peter & Ann Bateman 1792, längd 19 cm, vikt ca 254 g
Smärre bucklor och lagningar
271106
2014-10-19