Fat och visitkortsfat silver

Fat och visitkortsfat silver
Fat och visitkortsfat silver
Fat och visitkortsfat silver
Fat och visitkortsfat silver
Fat och visitkortsfat silver
Fat och visitkortsfat silver
Fat och visitkortsfat silver
Fat och visitkortsfat silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FAT, VISITKORTSBRICKA, sterlingsilver, London, fatet på tre fötter, John Emes 1800, diameter 13 cm samt brickan med vågformat brätte, Peter & Ann Bateman 1792, längd 19 cm, vikt ca 254 g

Smärre bucklor och lagningar

271106

2014-10-19