Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ARSENIUS, Sam (1857-1912): Ryttare, olja på duk, ramen signerad a tero S Arenius, 46x38 cm
Duklagningar, skador
271113
2014-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här