Sam Arsenius oljemålning

Sam Arsenius oljemålning
Sam Arsenius oljemålning
Sam Arsenius oljemålning
Sam Arsenius oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ARSENIUS, Sam (1857-1912): Ryttare, olja på duk, ramen signerad a tero S Arenius, 46x38 cm

Duklagningar, skador

271113

2014-10-19