Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAHL, Peter (född 1934): Dansen, färglitografi, signerad Peter Dahl -81, 56/250, 53x36 cm

271125

2014-10-22