Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAHL, Peter (född 1934): Dansen, färglitografi, signerad Peter Dahl -81, 56/250, 53x36 cm
271125
2014-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här