Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAHL, Peter (född 1934): Utsikt från konstnärens ateljé i Gröndahl, signerad och daterad Peter Dahl -76, 203/260, färglitografi, 55x45 cm
271132
2014-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här