Benedykt Baczyk oljemålning

Benedykt Baczyk oljemålning
Benedykt Baczyk oljemålning
Benedykt Baczyk oljemålning
Benedykt Baczyk oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BACZYK, Benedykt (Polen, 1900-tal): "Kawiarnia", olja på duk 33x46 cm

271133

2014-10-21