Peter Dahl färglitografi
Vollendet
2014-10-22
271134
| Höchstes Gebot | 450 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Dansande par, signerad Peter Dahl, 14/290, färglitografi, ca. 41x57 cm