Tage Hedqvist collage

Tage Hedqvist collage
Tage Hedqvist collage
Tage Hedqvist collage
Tage Hedqvist collage

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HEDQVIST, Tage (född 1909-1997): "Amour, Paix", monogramsignerad och daterad 84, collage/blandteknik, 23x31 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj

271146

2014-10-23