Karmfåtöljer 1 par skinn med kromad stomme

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMFÅTÖLJER, 1 par, 1970-tal, läder och kromad stomme, sitthöjd 34 cm

Bruksslitage

271159

2014-10-16