Tage Hedqvist oljemålning
Vollendet
2014-10-23
271167
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
HEDQVIST, Tage (1909-1997): Motiv från Bräcke Mölla, signerad och daterad Tage Hedqvist 37, olja på duk, 81x100 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj