Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel nr 53, signerad Peter Dahl, färglitografi, ca 42x59 cm
271179
2014-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här