Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FAHLGREN, Carl August (1819-1905): Strandbild, signerad och daterad C.A. Fahlgren 1887, olja på duk, 38x58 cm
Gulnad, retuscher
271181
2014-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här