Carl August Fahlgren oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAHLGREN, Carl August (1819-1905): Strandbild, signerad och daterad C.A. Fahlgren 1887, olja på duk, 38x58 cm

Gulnad, retuscher

271181

2014-10-21