Joakim Gemicke oljemålning

Joakim Gemicke oljemålning
Joakim Gemicke oljemålning
Joakim Gemicke oljemålning
Joakim Gemicke oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GEMICKE, Joakim (född 1959): Untitled, olja på duk, ca 230x190 cm
PROVENIENS: Moderna kvalitén, 2007-10-31, auktionsnr 1382

271185

2014-10-20