Axel Axelson akvarell

Axel Axelson akvarell
Axel Axelson akvarell
Axel Axelson akvarell
Axel Axelson akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXELSON, Axel (1854-1892): Scen från Alger, signerad och daterad Axel Axelson Alger 87, akvarell, 53x37 cm

271187

2014-10-21