Tage Hedqvist oljemålning

Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HEDQVIST, Tage (född 1909-1997): Badande, signerad och daterad -55, olja på duk, 108x134 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj

271192

2014-10-23