Harald Lindberg oljemålning

Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LINDBERG, Harald (1901-1976): Vid forsen, signerad Harald Lindberg, olja på duk, 60x73 cm

Fläckar

271196

2014-10-21