Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GAFFLAR, 10+12+4 st, KNIVAR, 6+10+6+4 st, SPADE, sterlingsilver med benskaft, bl a Mary Chowder 1830-tal, Moses Brent London 1814
Skador och bristningar
271197
2014-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här