Gafflar och knivar silver 1800-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GAFFLAR, 10+12+4 st, KNIVAR, 6+10+6+4 st, SPADE, sterlingsilver med benskaft, bl a Mary Chowder 1830-tal, Moses Brent London 1814

Skador och bristningar

271197

2014-10-20