Tage Hedqvist oljemålning
2014-10-23
271202
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HEDQVIST, Tage (1909-1997): Höstbord, signerad och daterad Tage Hedqvist 80, olja på duk, 81x100 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj