Målskjutningsstudsare

Målskjutningsstudsare
Målskjutningsstudsare
Målskjutningsstudsare
Målskjutningsstudsare
Målskjutningsstudsare
Målskjutningsstudsare

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGLÅSSTUDSARE, för målskjutning, otydligt signerad ?? in Bozen, oktagonal pipa, bakåtvänt lås, snälltryck, skuren helstock med etsade stålbeslag, längd 116 cm

Korrosion, träskador, siktdelar saknas

271235

2014-10-17