Barockskåp

Barockskåp
Barockskåp
Barockskåp
Barockskåp
Barockskåp
Barockskåp
Barockskåp
Barockskåp
Barockskåp
Barockskåp
Barockskåp
Barockskåp
Barockskåp
Barockskåp

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

SKÅP, barock, 1700-tal, i ek och svärtad ek, höjd 210, 200x79 cm
Proveniens: Salnecke Slott, Uppland

Renoverat och kompletterad, skador delar saknas

271240

2014-10-17