Byrå 1920/30-tal

Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal
Byrå 1920/30-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

BYRÅ, 1920/30-tal, delvis betsad björk, 2 lådor, patinerade mässingsbeslag, skuren dekor, utdragbara skrivskivor, avsmalnande ben med kragningar, höjd 80, 110x45 cm

Slitage, repor, nyckel saknas

271245

2014-10-17