Klubbat för:
1 900 SEK
1 500 SEK
JANSSON, Knut (1882-1966): Kustlandskap, signerad och otydligt daterad Knut Jansson 1912(?), olja på duk, 46x69 cm
Färgbortfall
271252
2014-10-21