Knut Jansson oljemålning

Knut Jansson oljemålning
Knut Jansson oljemålning
Knut Jansson oljemålning
Knut Jansson oljemålning
Knut Jansson oljemålning
Knut Jansson oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

1 500 SEK

JANSSON, Knut (1882-1966): Kustlandskap, signerad och otydligt daterad Knut Jansson 1912(?), olja på duk, 46x69 cm

Färgbortfall

271252

2014-10-21