Peter Dahl färglitografi
2014-10-22
271255
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Kroginteriör, signerad Peter Dahl, 36/50, färglitografi, ca 77x56 cm