Lotte Laserstein oljemålning

Lotte Laserstein oljemålning
Lotte Laserstein oljemålning
Lotte Laserstein oljemålning
Lotte Laserstein oljemålning

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LASERSTEIN, Lotte (1898-1993): Landskap, signerad Lotte Laserstein, olja på pannå, 45x54 cm

Ytsmuts

271268

2014-10-21