Greta Gerell oljemålning
2014-10-21
271270
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GERELL, Greta (1898-1982): Landskapsmotiv, signerad Gerell, olja på pannå, 33x40 cm