Anna Nordgren oljemålning

Anna Nordgren oljemålning
Anna Nordgren oljemålning
Anna Nordgren oljemålning
Anna Nordgren oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NORDGREN, Anna (1847-1916): Vårlandskap, signerad Anna Nordgren, olja på duk uppklistrad på pannå, 41x66 cm

Färgbortfall

271274

2014-10-23