Gunnar Bergqvist oljemålning

Gunnar Bergqvist oljemålning
Gunnar Bergqvist oljemålning
Gunnar Bergqvist oljemålning
Gunnar Bergqvist oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERGQVIST, Gunnar (1903-1995): Segelbåtar i Stockholm, signerad G Bergqvist, olja på pannå, 49x59 cm

Retuscher

271277

2014-10-23