Anton Meissl akvarell

Anton Meissl akvarell
Anton Meissl akvarell
Anton Meissl akvarell
Anton Meissl akvarell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MEISSL, Anton von (Ungern 1867-?): Dansen, signerad och daterad 1927, akvarell, 24,5x33 cm

271282

2014-10-23