Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MEISSL, Anton von (Ungern 1867-?): Dansen, signerad och daterad 1927, akvarell, 24,5x33 cm
271282
2014-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här