Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAHL, Peter (född 1934): "Vila vid denna källa" (Fredmans Epistel nr 82), signerad Peter Dahl, färglitografi, 42x58 cm

271285

2014-10-22