Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel nr 75, signerad Peter Dahl, färglitografi samramad med episteln, litografins mått 30x42,5 rammått ca 52x108 cm
271289
2014-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här