Bernhard Oscarsson oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSCARSSON, Bernhard (1894-1977): Porträtt, signerad o daterad Oscarsson 1930, olja på duk, 46x38 cm

Smärre ytskador

271291

2014-10-23