Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OSCARSSON, Bernhard (1894-1977): Porträtt, signerad o daterad Oscarsson 1930, olja på duk, 46x38 cm
Smärre ytskador
271291
2014-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här