Bukstop Gudmund Östling

Bukstop Gudmund Östling
Bukstop Gudmund Östling
Bukstop Gudmund Östling
Bukstop Gudmund Östling
Bukstop Gudmund Östling
Bukstop Gudmund Östling
Bukstop Gudmund Östling
Bukstop Gudmund Östling

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BUKSTOP, tenn, trestämplat Gudmund Östling, Vimmerby 1777, graverad blomdekor, höjd 22

slitage, smärre lagningar/förstärkningar, bristningar

271303

2014-10-18