Il Sassaferrato kopia efter 1800-tal
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
IL SASSORFERRATO (1800-tal), kopia efter: Madonna, olja på koppar, 29x22 cm
Kuntoraportti
Färgbortfall
271305
Päivämäärä:
2014-10-19