Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel nr 18, signerad Peter Dahl, färglitografi, 43x29 cm

271315

2014-10-22